02-03 kwiecień 2011r Lublin 2x tC

 AUTOSALON i BASS&TUNING SHOW 2011 to największe targi motoryzacyjne we Wschodniej Polsce. Razem z Szalikiem postanowiliśmy godnie zaprezentować nasz klub. Tutaj duże podziękowania dla smaru za pomoc podczas tego weekendu. Co można było zobaczyć, czego możnadotknąć i czego posłuchać? , samochody osobowe i dostawcze, car audio, elektronika, tuning mechaniczny i optyczny, chip tuning, akcesoria tubingowe, motocykle, skutery i ruady, usługi motoryzacyjne, ubezpieczenia, kredyty, leasing.

Czytaj więcej...

24-25 październik 2009r Warszawa 1x tC

24-25 październik 2009 odbyło się największe motoryzacyjne wydarzenie roku w Polsce. W Warszawskiej hali wystawienniczej MT Moto odbyła się wystawa motoryzacyjno-tuningowa MTM Moto Show Warszawa 2009 połączona z finałem Wojny północ-południe. Nasz klub www.club-scion.pl reprezentowałem niestety sam, ale warto było. Na zwiedzających czekało kilkadziesiąt samochodów z Polski, Węgier i Czech biorących udział w finale Wojny północ-południe 2009 i z tuningowanych na różne style, od klasycznego Fiata 125p Bahama Yellow z Air Ride, przez kawowego Golfa "German Style" oraz przepięknego brązowego żuczka - VW Garbus - zwycięzce poprzedniego finału Wojny północ-południe

Czytaj więcej...

26 wrzesień 2009r Katowice 2x tC

Impreza odbyła się 26 września 2009 na Lotnisku Sportowym "Muchowiec" w Katowicach. Pojawiło się dwa Sciony tC, mój (Crimer) i biały tC Shoguna z nowym wydechem. Można było zobaczyć wyścigi równoległe na 1/4 mili, zlot samochodów sportowych, modyfikowanych i oryginalnych, wystawy dealerskie oraz motoryzacyjne, "Wojna Północ - Południe" - eliminacje, pomiar głośności oraz jakości systemu audio, konkurencje tuningowe oraz sprawnościowe. Całej imprezie towarzyszyła muzyka w wykonaniu ponad 15 artystów, w tym: Jay Delano, Tancerze You Can Dance, Max Farenthide, C-Bool, Mrozu, Base Attack, grupa taneczna Unnaturals.

Czytaj więcej...

23 maj 2009r Rzeszów 6x tC

 W dniu 23.05.09r odbył sie kolejny spot club-scion.pl w największym jak do tej pory gronie w Polsce. Pojawiło sie 6 Scionów tC. smaru (srebrny tC LU), szalik2004(srebrny tC RKL), MaciekScionTc(srebrny tC KTA), bienek (błękitny tC RJA), Salema (biały tC RZE), Crimer (biały tC RJA). Kończąc wcześniej egzamin pojechałem na stacje Statoil odpicować trochę sciona ;) gdzie spotkałem Maćka z kolegą, chłopaki poszli coś zjeść a ja dokończyłem mycie szyb. W końcu ruszyliśmy w kierunku parkingu hali podpromie gdzie na miejscu czekał już bienek, i wjeżdżał w tym samym czasie smaru. Po jakichś 15min pojawił sie szalik z bratem i qmplem. Dłużej bo jakąś godzinę  czekaliśmy na Saleme, ale w końcu pojawił się i on.

Czytaj więcej...

10 maj 2009r Rzeszów 4x tC

Dnia 10.05.09r odbył sie kolejny spot club-scion.pl. Nadal w 4 scionowym gronie, Pojawił się: Szalik, Salema, Bienek i ja (Crimer), brakowało jedynie Maćka z Tarnowa. Szalik przywiózł w końcu długo oczekiwane wlepy klubowe, które po paru minutach znalazły się na tylnych szybach klubowych scionów. U Salemy nawet na przedniej owiewce hehe. Po raz pierwszy miałem okazje zaprezentować lampki przód i tył które zakładaliśmy z Szalikiem od 11 rano. Po jakiejś godzinie na parking zajechała pomarańczowy Seat Leon Cupra, dosyć niepozorny ale wyposażony bardzo bogato.

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 Crimer. All Right Reserve.